שירותים

שירותים

חברת דרך ארץ ס.א. מערכות בניה בעלת 3 מחלקות בענף הבניה

אנו בחברה גאים בניסיון הרב שצברנו בבניה ולמגורים בפרויקטים. לאורך השנים בצעה החברה עבודות הנדסה אזרחיות לגופי ענק. במהלך השנים התרכזה פעילות החברה בבניית פרויקטים למגורים לאורך קו החוף של ישראל: בתל אביב, חיפה, נתניה, בדרום הארץ בכלל. אנו בחברת דרך ארץ רואים בלקוח מרוצה מטרה ראשונה במעלה ומדד להצלחה ולכן מבססים יחסינו על 3 יסודות עיקריים: אמינות, מקצועיות ושירותיות. עובדי החברה מלווים את הלקוח לכל אורך תהליך הביצוע החל משלב ביצוע השינויים ועד לרגע הכניסה לדירה המושלמת, כל זאת תוך הקפדה על מתן שירות אישי, חם ואדיב.

בתחום האינסטלציה מתמחה החברה בביצוע פרויקטי אינסטלציה סניטרית, כיבוי אש ותיעול, וצנרת תהליכית, במגזרי המסחר, בתי חולים, בתי מלון, מגדלי משרדים, מרכזי קניות ועוד, והמקצועיות ביותר בתחומה בישראל. יתרונותיה הבולטים של החברה הינם ביציבותה, בוותק רב השנים, בידע ההנדסי והטכנולוגי ובצוות העובדים הקבוע והמקצועי הכולל מהנדסים, הנדסאים, טכנאים, רתכים וצנרים. במקביל מפעילה החברה קבלני משנה מומחים בתחום מערכות כיבוי אש מבוססות ספרינקלרים, צנרים ורתכים. החברה מציעה פתרונות תכנון וביצוע הן במסגרת פרויקט משולב כפעילות משלימה למערכות נוספות והן כספק של פתרון בודד. החברה מחזיקה בסיווגים קבלניים בתחום.

מעוניינים בחיפוי אבן? מחפשים חברה מובילה בתחומה? אין דרך טובה יותר להגן על מבנה וגם להעניק לו מראה מרשים ויוקרתי מאשר באמצעות החיפוי. אם גם אתם מעוניינים לחפות מבנה פרטי, ציבורי, מסחרי או אפילו בית מגורים באבן, הגעתם לכתובת הנכונה. דרך ארץ ס.א. מתמחה בביצוע עבודות חיפויי אבן ותשמח להעניק גם לכם את שירותיה המקצועיים.

חיפוי אבן - כשפונקציונאליות ואסתטיקה נפגשים אנשים רבים טועים לחשוב ששיטות בנייה חדשות הופכות את מבני הבטון המודרניים לעמידים בפני כל צרה ופגע. אך המציאות היא שגם המבנים החדשים ביותר מתבלים במשך הזמן, ומאבדים את האסתטיקה החיצונית שלהם. בעקבות החשיפה הבלתי נמנעת לפגעי מזג האוויר, אף מבנה לא שומר על המראה החדש והנקי, ואפילו הצבע החיצוני מתקלף עם הזמן. הדרך הטובה ביותר להגן על המעטפת החיצונית של המבנים המודרניים היא באמצעות חיפוי. החיפוי נועד לספק למעטפת החיצונית של המבנה שכבת הגנה, אשר תגן עליה מפני פגעים חיצוניים: לחות, חום, קור, שמש, גשם, פיח, עשן ועוד. האבן היא חומר עמיד במיוחד, וככזו היא מאפשרת למבנה לשמור על צורתו ויופיו לאורך זמן. לכן דבר זה חשוב לכל מבנה לא רק מהבחינה הפונקציונאלית, אלא גם ובעיקר מהבחינה האסתטית. חיפוי אבן המומחיות שלנו
חברת בנייה דרך ארץ מזמינה אתכם ליהנות מכל היתרונות שיש לחברה להציע לכם ולמבנה שלכם. החברה מעמידה לרשות לקוחותיה למעלה מ- 13 שנות ניסיון בתחום, במהלכן ביצעה עשרות פרויקטים והעניקה שירותי חיפויי אבן לחוג גדול של לקוחות בכל רחבי הארץ. אנו מזמנים אתכם להצטרף למשפחת לקוחותינו המרוצים, וליהנות מחיפוי אבן שיגן על המבנה שלכם ויעניק לו מראה יוקרתי ומיוחד.

דבר איתנו

אנו שמחים לצור קשר איתנו ולקבל ייעוץ